Kim jesteśmy ?

Kilka słów o nas

szukamy, lokalizujemy i wykrywamy… Wszystko

Sklep internetowy, oraz wypożyczalnia sprzętu pomiarowego WYKRYJ.PL powstały z inicjatywy firmy RD Tech s.c. Nasza działalność na rynku odznaczyła się mocno i w chwili obecnej wiele z oferowanych przez nas urządzeń można zobaczyć w państwowych, oraz prywatnych przedsiębiorstwach. Chcąc wykorzystać maksimum potencjału postanowiliśmy rozszerzyć zakres naszej działalności na sektor małych firm, a także użytkowników  prywatnych, który nie potrzebują kupować drogich urządzeń pomiarowych, a jedynie wynająć na czas określony.

Dlaczego Wykryj.PL ?

Wybór dobrego dostawcy urządzeń specjalistycznych niejednokrotnie jest ciężką decyzją. Poniżej podkreśliliśmy kilka zalet współpracy z nami.

  • Misja naszej firmy to

Dostarczanie sprawdzonych i przetestowanych w każdych warunkach urządzeń, których zadaniem jest namierzanie kabli, rur, oraz innych ukrytych elementów. W tym celu każdy oferowany przez nas sprzęt jest dogłębnie testowany w różnych warunkach terenowych zanim trafi do oferty sprzedażowej. Nie jesteśmy sklepem, który ślepo oferuje miliony produktów. Każdy detektor, który tu znajdziecie posiada opis przygotowany przez naszych pracowników, kartę katalogową i instrukcję przygotowaną z największą starannością. Jesteśmy tu dla was, aby osiągnąć cel jakim jest 100% zadowolenia z kupionego urządzenia.

  • Co odróżnia nas od innych

Po prostu się na tym znamy. Firmę stworzyły dwa pokolenia – ojciec i syn. Młoda krew w sprzedaży internetowej i dostosowaniu możliwości firmy tak, aby pomóc każdemu w każdym miejscu w kraju. Cechuje nas ponad dwudziestoletnie doświadczenie w lokalizowaniu instalacji podziemnych, a także ich uszkodzeń. Począwszy od pracy lokalizatorami prostymi Radiodetection, na skomplikowanych detektorach gazu kończąc.

  • WYKRYJ.PL może Ci zapewnić

Urządzenia, które działają i lokalizują to do czego zostały stworzone. Każdy lokalizator, detektor, szukacz, wykrywacz czy jakby to nazwać jest przez nas pieczołowicie sprawdzany, a świadczy o tym plomba gwarancyjna na opakowaniu. Po sprzedaniu sprzętu nie zapominamy o kliencie. W każdej chwili możesz liczyć na naszą pomoc telefoniczną, a nawet szkolenia w miejscu Twojej pracy. Posiadamy bogate doświadczenie, które staramy się sukcesywnie przekazywać przez nasz blog, a także za pośrednictwem kanału YouTube.

indywidualnie dla każdego

w celu zapewnienia jak najlepszej jakości pomiarów pomagamy w dopasowaniu odpowiedniego sprzętu do działań.

  • Zapewniamy sprzęt najwyższej klasy dla profesjonalistów w swojej dziedzinie.
  • Jesteśmy do stałej dyspozycji naszych klientów.
  • Każde urządzenie jest testowane bezpośrednio przed wysyłką.
  • Posiadamy serwis oferowanych urządzeń w kraju.
  • Przeszkolimy Cię po zakupie sprzętu.

Krótki opis producentów sprzętu z wykryj.pl

Zobowiązaliśmy się dostarczać urządzenia wyłącznie sprawdzonych marek. W związku z tym liczy się również historia firmy, która skonstruowała ten sprzęt.RADIOTECTION®

Rozsławiona na całym świecie marka, która nieprzerwanie od 1977 roku jest liderem w zakresie dostarczania urządzeń do wykrywania zakopanych kabli, oraz rur metalowych, a także uszkodzeń izolacji w instalacjach.RIKEN KEIKI®

Najstarszy producent oferowanych w naszym sklepie detektorów gazu. Japońska firma od 1939 roku konstruuje przenośne, a także stacjonarne wykrywaczy gazów wybuchowych i toksycznych.DEEP TREKKER®

Stosunkowo młode kanadyjskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w budowie miniaturowych dronów podwodnych. Urządzenia konstruowane przez tą firmę to nie zabawki, a profesjonalny ROV.UNI-T®

Znany na całym świecie, a także w naszym kraju producent UNI-TREND bazuje na produkcji sprzętu do obsługi przewodów miedzianych, a także urządzeń wykorzystujących optyczne zdolności.