WYKRYJ.PL

Urządzenia pomiarowe

Darmowa dostawa od 500zł

Dostawa

Dostawa produktów zakupionych w naszym sklepie odbywa się przy wykorzystaniu kilku dostępnych opcji. Towar dostarczamy kurierem, do paczkomatów, a także oferujemy odbiór osobisty. Część urządzeń z oferty produkowana jest na zamówienie klienta, dlatego należy zwrócić uwagę na adnotację znajdującą się w danych technicznych produktu.

Odbiór osobisty

Część produktów posiadamy w naszym magazynie znajdującym się w biurze przy ul. Dworcowa 38 w Piasecznie. Tyczy się to lekkich urządzeń, a także akcesoriów. Po ich odbiór zapraszamy od Poniedziałku do Piątku, w godzinach 8 - 16. W przypadku odbioru "gabarytów", a także urządzeń dostarczanych na palecie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Paczkomaty InPost™

Paczkomaty InPost™ są systemem przechowywania w skrytkach pocztowych na terenie Polski. Dostawy do paczkomatów realizowane są od poniedziałku do soboty, a odbiór paczek jest możliwy 24 godziny na dobę. Przesyłki realizowane są zazwyczaj w ciągu jednego dnia roboczego i są przechowywane przez 2 dni. Do paczkomatów wysyłamy jedynie produkty o maksymalnych wymiarach 39 x 36 x 62 cm, o wadze nie przekraczającej 25 kg.

Firma kurierska

Dostawy realizowane za pomocą firm kurierskich obejmują każdy produkt dostępny w naszym sklepie. Wysyłana paczka jest każdorazowo ubezpieczana. Przesyłki realizujemy we współpracy z: DHL Parcel Polska Sp. z o.o., DPD Polska Sp. z o.o., oraz UPS Polska Sp. z o.o.. Dokładne śledzenie dostaw możliwe jest za pomocą stron powyższych firm.

Dostawy paletowe

Z uwagi na duże gabaryty niektóre produkty wymagają wysyłki paletowej. Dostawy paletowe są ubezpieczone. Firmy odpowiedzialne za dostawę przesyłek gabarytowych to: DPD Polska Sp. z o.o., oraz FedEx Express Poland Sp. z o.o.

(22) 390 59 47

Pon. - Pt. - 8 - 15
Sb. - Nd. Nieczynne

ul. Dworcowa 38/26
05-500 Piaseczno

Copyright© Wykryj.PL 2021 by RD Tech s.c. ul. Dworcowa 38/26 05-500 Piaseczno NIP: 1231312757

                   WKRÓTCE