WYKRYJ.PL

Urządzenia pomiarowe

Darmowa dostawa od 500zł

Sposoby Płatności

Dostosowując się do potrzeb naszych klientów, oferujemy różne formy płatności za zakupy. Waluta obowiązująca w sklepie to Polski Złoty. W przypadku preferowanej płatności w obcej walucie prosimy o kontakt. Dla stałych i zaufanych klientów dostępne są opcje odroczonego rozliczenia.

Przelew tradycyjny

Przelewy realizujemy w złotówkach. W przypadku wybrania tej opcji rozliczenia zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty, lub po przesłaniu potwierdzenia przelewu. Bank odpowiedzialny za sklep Wykryj.PL to mBank S.A. z kodem SWIFT: BREXPLPWMBK.

Szybkie płatności PayU

Wygodna forma szybkiego przelewu za pośrednictwem serwisu PayU, obsługiwanego przez firmę PayU S.A. Aplikacja posiada szereg współpracujących banków, a także możliwość opłacenia zamówienia przez BLIK.

Współpracujące banki

alior bank_logo
mbank_logo
pekao SA_logo
bank nowy BFG S.A_logo
credit-agricole_logo
millennium-bank_logo
bank PKO BP_logo
getin_logo
nest bank_logo
banki_spoldzielcze_trans
idea bank_logo
noble-bank_logo
bnp paribas_logo
ING_logo
pbl_plsb
bos bank_logo
inteligo_logo
citi handlowy_logo
santander_logo

Płatność odroczona

Dla stałych klientów, lub jednostek budżetowych posiadamy atrakcyjną ofertę płatności odroczonych. Wynoszą one kolejno 7, 14, a nawet 30 dni. Płatności odroczone nie dotyczą usług, a także produktów "eCert". W przypadku faktury terminowej prosimy o indywidualny kontakt z naszym biurem pod numerem (22) 390 59 47.

(22) 390 59 47

Pon. - Pt. - 8 - 15
Sb. - Nd. Nieczynne

ul. Dworcowa 38/26
05-500 Piaseczno

Copyright© Wykryj.PL 2021 by RD Tech s.c. ul. Dworcowa 38/26 05-500 Piaseczno NIP: 1231312757

                   WKRÓTCE