Płatności

Sposoby Płatności

Dostosowując się do potrzeb naszych klientów, oferujemy różne formy płatności za zakupy. Waluta obowiązująca w sklepie to Polski Złoty. W przypadku preferowanej płatności w obcej walucie prosimy o kontakt. Dla stałych i zaufanych klientów dostępne są opcje odroczonego rozliczenia.

Przelew tradycyjny

Przelewy realizujemy w złotówkach. W przypadku wybrania tej opcji rozliczenia zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty, lub po przesłaniu potwierdzenia przelewu. Bank odpowiedzialny za sklep Wykryj.PL to mBank S.A. z kodem SWIFT: BREXPLPWMBK.

Szybkie płatności PayU

Wygodna forma szybkiego przelewu za pośrednictwem serwisu PayU, obsługiwanego przez firmę PayU S.A. Aplikacja posiada szereg współpracujących banków, a także możliwość opłacenia zamówienia przez BLIK.

Współpracujące banki

Płatność odroczona

Dla stałych klientów, lub jednostek budżetowych posiadamy atrakcyjną ofertę płatności odroczonych. Wynoszą one kolejno 7, 14, a nawet 30 dni. Płatności odroczone nie dotyczą usług, a także produktów „eCert”. W przypadku faktury terminowej prosimy o indywidualny kontakt z naszym biurem pod numerem (22) 390 59 47.